| Shaya a întrebat:

Am o relatie de la distanta sau mrg am avut cert e ca tineam mult la el si zicea ca si el tine la mine ce sa spun l.am crezut pana cand ieri mi. a zis ca iese in oras si l.am intrebat cu cine asa ca mi. a trimis sms ca iese cu tovarasii si fetele. Pur si simplu imi cazuse lumea ma gandeam numai la prostii.Seara i.am trimis mesaj ca nu stiu daca o sa tina intre noi si a reactionat destulde naspa adica mi. a zis ca nu ii pasa daca nu il cred ca ma iubeste si m, am simtit ca naiba.Azi mi. a trimis sms si am vb cu el mai multe dar nu dadea semne ca vrea sa ne impacam in schimb imi spunea ca o sa treaca cu timpul peste si ca asta este la sfarsit ma intr daca m.am desp de el pentru ca e un ratat sau asa ceva dar bine inteles ca nu e dar a zis asa din motivele lui si i.am trimis sms:Eu am vrut sa ma despart de tine pentru ca eram geloasa. deci trage concluziile si nu a mai rasp si nici pe mess nu imi mai rasp... Tin la el mai mult ca la orice si chiar refret ca m.am desp de el dar sunt incapatanata si nu vreau sa ii spun ca vreau sa ne impacam pentru ca nu cred ca mai vrea el. simt ca innebunesc il iubesc mult de tot nu stiu ce sa mai fac. Nu stiu va rog niste sfaturi ce sa fac cum sa reactionez va rog chiar sunt derutatasad.
Va multumesc ma scuzati pentru greseli dar sunt foarte ametita in clipa de fata.

Răspuns Câştigător
| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

Asta e treaba cu relatiile la distanta nu tin daca nu va vedeti constant si nu sunteti sinceri, soarta daca el asa considera ca e bine sa se ascunda ca un las e treaba lui dar sa stie ca a pierdut ce avea mai drag.

2 răspunsuri:
| Originalone a răspuns:

Lasa balta netul.
Real life.
Parca eu nu am incercat.
Era mai obsedata fata ca si mine, de am renuntat eu din cauza distantei mari si ca era obsedata saraca rau parca era cu capul.

| cristyblondu a răspuns:

Daca el nu iti zice nimic nu iti da niciun semn sa va impacati mai bine ee sa o lasi asa. dupa aia zice uiteo si pe asta ce insistenta ee. daca iti da vreun semn ceva zii u sa va impacati daca el nu se simte