| qwert_6126 a întrebat:

Am o relatie de mai mult de jumatate de an cu prietenul meu.Eu am 14 ani, el 16.La inceput ma atingea doar pe corp, apoi pe fund, si acum a inceput si pe sani.De ce le place baietilor atat de mult sa pipaie o fata? Se excita sau ce?

Răspuns Câştigător
| Pitic a răspuns:

Da se excita, le provoaca o senzatie de usurare, mintea li se goleste ( ma rog mintea baietilor mereu e goala), Baietilor le place sa atinga ce ei nu prea au ( sanii, fund ( ei il au mic ) )
Daca nu iti place spune-i, sau incerca sa il faci sa te atinga doar in partile in care vrei tu, i-a atitudine nu are nici un drept sa puna mana pe tine fara acordul tau, e corpul tau.
Fundabig grin?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,e si asta.Dar este de fapt preludiul uman care duce la imperechere.Nu ai vazut documentare,in care animalele, pasarile, au un ritual de imperechere? Asa e si omul.In mod inconstient,el cauta in tine partenera potrivita pentru imperechere,incercand mai intai asa sa te convinga sa-l accepti.O face, deci, din instinct.Pe urma cand va incepe sa ceara si cu cuvinte, intervine ratiunea...Ai grija ce faci, pa, pa!

Răspuns utilizator avertizat
| Alex0194 a răspuns:

Vezi ca stii? ce mai intrebi?

| ionut7782 a răspuns:

E ceva normal sa te atinga pe partile corpului.e ceva bizar la voi fetele.nu va mai inteleg.cand nu o face nu e bine ca aveti impresia ca vai nu va iubeste.cand o face nu va place ca vai doamne va atinge si tot asa.pricepe e ceva normal.nu pot sa te iubesc si sa stau ca stalpul langa tine.trebuie sa te sarut sa te mangai.e ceva ce se declanseaza automat in inconstient.ca baiat nu te poti abtine sa nu o faci.ca fata te simti iubita cand face asta.succes;

| gigicu01 a răspuns:

Le place.da se excita