| Nutella123456789 a întrebat:

Am racit in partea de jos.Am stat jos prea mult timp fara sa imi dau seama.Si tot timpul trebuie sa merg la baie.La doctor nu vreau sa merg ca e mai ciudat. Ce ati putea sa imi recomandati?

6 răspunsuri:
| niki a răspuns:

Sa vorbesti cu mama ta si sa mergi la doctor! o raceala banala netratata corespunzator o sa iti faca mari problema pe viitor, iti spun din experienta.si eu am ignorat o raceala banala si apoi am facut o infectie puternica ce tot revenea si mi-a luat mai mult de 2 ani sa scap de ea, si nu definitiv.asa ca nu face aceiasi greseala, te va costa mult pe viitor!

| yoooo1990 a răspuns:

Eu ca baiat am fost in situatia aceasta acum vreo 5 ani.Am fost la medic si m-a trimis la spital, atunci.Acuma e mia simplu, mergi la doctor ii spui problema ta si iti va da niste pastilute si iti va trece sigur.Ai mare grija.pa pa

| teiuby0 a răspuns:

Neolicin

| Dhaaa a răspuns:

Iti spun eu...e cistita iti spun ce mi-a dat si mie medicul. Norfloxacina, Urinal Akut si no-spahappy ai grija pe viitor nu te juca cu racelile astea happy

| EuMady a răspuns:

Imbracate mai gros ma refer 2 perechi de pantaloni chiar daca pe vremea asta nu prea iti vn sa te imbraci asa ia sosete in picioare si eventual papuci nu mai sta pe jos sau in curent intr-un cuvant protejeazate de frig big grin

| VandIarba a răspuns:

E ciudat sa te duci la doctor? Asta e, inghite-ti mandria si du-te!