| anonim_4396 a întrebat:

Am sanul stâng mai mare decât cel drept si sanul drept e mai lăsat si am sfarcul înăuntru..Credeti ca se dezvolta sau e vreo problema?

54 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Fetelor, sanii nu sunt egali la toate, noi ce sa mai zicem ca toti avem bilele inegale, unul e mai sus, altul mai jos, e o reactie normala a organismului in cazul nostru, sa ne faca viata un conform, daca ne-am aseza undeva si testiculele ar fi la acelasi nivel ar fi imposibil sa putem sta, citisem undeva ca inegalitatea testiculelor chiar ne ajuta sa ne deplasam, e absolut incredibil

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Ok. crying
Sper sa fie egali candva(sanii) si sa nu fie ceva grav, sa fie ca ma dezvolt

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Drimmero):

Asa breh, zi-le tu. Si eu de cand ma stiu am un coi mai mic si mai tris si alalalt mai mare si mai atirnat...

| anonim_4396 explică (pentru GabiDumitrescu):

winking ok

| Drimmero a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Nu faceam misto deloc...

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Drimmero):

Nici eu. Foarte serios. Am co1ul sting mai mic si ridicat, iar dreptul mai mare si atirnind mai jos ca celalalt. Uita-te de exemplu si la Evan Stone, apropos de oo inegale care atirna de-anstrimbulea.

| Catrice a răspuns:

Ți-aș spune eu ceva, da' o sa întrebi o luna după despre laughing

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Ce? Spune-mi te rog daca stii!

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

In afara de aia cu creșterea (aici depinde și în ce ritm/cat de mult au crescut pe luna/an), ar putea fi ceva hormonal.

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Din 20 Martie am vazut ca au început să crească, sanii ma inteapa aproape in fiecare zi(câteodată unul, câteodată altul), si ce e daca e hormoral?

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Au început să creasca vizibil ma refer, sa fie mai mari, si parca am ceva in interiorul sanilor crying ceva rotunjor

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu știu ca globul meu de cristal nu face analize online sa vadă care hormon nu funcționează.
As întreba de cupa da' mi-e ca îmi șterg ăștia răspunsul.

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Ce cupa? Poate e ca am 14 ani si ma dezvolt, nu stiu. Oricum ma inteapa in fiecare zi si simt ceva in interiorul sanilor.

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Cupa de la sutien

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

AM sanii cam mici, nu port sutien ca ma incomodeaza

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Eh nu-ți fa griji atunci.

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

crying
Mda..Eu incerc sa ma calmez, dar in fiecare zi tot apare cate un simptom(care o durere) si citesc de la ce apare durerea, caut simptomele unei boli, vad ca am si eu simptome pe si ma panichez. Oare am ipohindrie? crying

| Sofer a răspuns:

Ceva normal. Am văzut și eu femei cu un San mai mic și unu mai mare.

| anonim_4396 explică (pentru Sofer):

Da,stiu.Dar eu am si unul mai lăsat decat celălalt

| cristimihailov a răspuns:

Nu am vazut multe femei cu sanii la fel. Si e normal.

| anonim_4396 explică (pentru cristimihailov):

Bine,multumesc. Eu sunt la pubertate si sunt in creste, sper ca dupa sa revina si ala, sa nu fie mai lăsat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing astfel iti pot da raport

| GouDidodino a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti sa-mi dai 15 raporturi, tu ai adus vorba de țâte, nu eu

| anonim_4396 explică (pentru GouDidodino):

Sani, te rog frumos!
laughing chiar o să-ți dau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

crying imi pare rau!
Ce fel de cancer?

| MaryMaria333 a răspuns:

Tu efectiv te consumi din prostie! Is niste lucruri banale. Corpul uman nu ii chiar perfect simetric. Partea stanga nu ii exact ca cealalalta, ca doara nu is copii la xerox laughing Si la mine o fost asa dar or crescut si nu se mai vede. Numai ai rabdarewinking

| anonim_4396 explică (pentru MaryMaria333):

Stiu,înainte nu eram asa crying nu stiu ce este cu mine de ma consum din orice.
Binewinking

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Hormonii. Virsta. Stai sa vezi cand ajungi mai incolo, eventual combinat cu probleme personale. Daca nu omor/bag in spital pe nimeni pana la sfirsitul anului, pot considera ca a fost un an foarte bun.

| anonim_4396 explică (pentru GabiDumitrescu):

crying sper sa fie totul bine, si sa nu mai am nici simptome de sarcina crying
Si asa asta e cel mai prost an! Dar de ai de omori?hee hee

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce sa omor pe cineva? Ca sa ma descarc macar un pic de nervi. Bine, ar trebui sa omor macar cateva zeci de mii...

| anonim_4396 explică (pentru GabiDumitrescu):

Naspa
Eu cand sunt nervoasă incep sa arunc lucruri si sa plâng, stiu e ciudat.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e ciudat. Ciudat ar fi sa incepi sa ii bati pe aia din jur...winking

| anonim_4396 explică (pentru GabiDumitrescu):

Mda..Chiar!

| MaryMaria333 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fi mai pozitiva, totul va fi binewinking

| anonim_4396 explică (pentru MaryMaria333):

Incerc,dar nu pot..Am burta mare si rotundă, eu sunt slabă, arat de parca nasc acum crying si cu toate simptomele sarcinii care su început de pe 18 Martie, ce sa mai cred? crying Si na consum din absolut orice, ori am o boala, ori am ipohindrie, dar asa simptome la ipohindrie, nu prea cred.

| MaryMaria333 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai, NU AI CUM sa ramai gravida daca nu ai avut vreun contact sexual! E IMPOSIBIL! Ca nu apar copii in burta prin magie! Intreaba pe ai tai si pe toata lumea, sa vezi ca o sa iti confirme.
+mai-nainte spuneai ca esti virgina. Oricine poate avea burta mare chiar de nu are copil! De la bere, shaorma sau ce o mai mancat. Unchiul meu ii slab dar are o burta de zici ca ar avea tripleti, aia ii de la mancat mult. Doar nu o putea ala sa ramana gravid. Wtf.

| MaryMaria333 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar...uite, ca sa te convingi pe pielea ta ca am dreptate, na, fa'ti un test de sarcina.

| anonim_4396 explică (pentru MaryMaria333):

Nu am mâncat mult, eu mănânc putin si am slăbit..Acum ma mănâncă burta si am furnicaturicrying
Sunt, dar prin februarie am picat cu puța intr-o țeavă si a curs sange de acolo de jos, si cred ca mi-am rupt himenul, daca sunt gravida cu himenul rupt nu cred ca ma crede nimeni că nu am avut contact sexual crying
Nu se poate de pe prosop? Din cada? (Sa raman gravida)
Am visat prin februarie de cand am inceput sa cred ca sunt gravida, un vis erotic si dimineata ma durea puța...Un zis cu un manechin cu dick si eu făceam dragoste...

| anonim_4396 explică (pentru MaryMaria333):

Nu fac testsad

| MaryMaria333 a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasa visele!

| MaryMaria333 a răspuns (pentru anonim_4396):

Noi restul de cate ori nu am facut baie si nu am ramas gravide nicicare dupa. Asta chiar ca'i buna! Hai, nu te prosti!

| anonim_4396 explică (pentru MaryMaria333):

Păi dacă sunt gravida totusi am rămas cumva...Nu ma prostesc, sunt speriată si stresata. Oare am ipohindrie? Desi simptomele de sarcina sigur nu sunt de la ipohindrie.

| anonim_4396 explică (pentru MaryMaria333):

Nu visez laughing
A-si vrea ca tot ce mi-se intampla sa fie un vis, dar nu este.

| anonim_4396 explică (pentru MaryMaria333):

Acum cred ca am cancer nazal, deoarece ma ustura in interiorul narilor si am observat si un ganglion in spatele capului(se simte cand pun mana si e putin stabil). Oare am ipohindrie? crying

| MaryMaria333 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vorbeste cu ai tai, du'te la un doctor.
Asta ii deja paranoia, nu te supara ca iti spun!

| anonim_4396 explică (pentru MaryMaria333):

crying stiu
Sa ma duc la psiholog? Sau unde, ca du nu mai pot asa, sincercrying

| MaryMaria333 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vorbeste mai intai cu ai tai, sau cu o matusa, bunica cv daca la maica'ta nu poti.

| anonim_4396 explică (pentru MaryMaria333):

AM vorbit,zice sa nu mai caut pe internet de tot felul de boli, sa nu ma gandesc la asta, dar eu nu pottt, am incercat orice, ma uit din 10 in 10 minute la burta, acum mă dor sanii la atingere, sa fie oare pentru că im 9 zile trebuie sa-mi vina?(Daca imi vine regulat)
A zis ca nu ma duce la psiholog, ca totul e de la capul meu.Dar eu sincer nu mai pot asa, vreau sa ma vindec te tot ce am sad

| MaryMaria333 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si pe mine ma doare pieptul inainte sa imi vina.

| anonim_4396 explică (pentru MaryMaria333):

Nu ma doare pieptul, ma dor sanii cand ii ating si am ceva tare in sani

| MaryMaria333 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai pieptul nu ii tot una cu sanii? Si da, ii normal sa ai ceva tare in ei, ca doar nu is ca o carpa...

| anonim_4396 explică (pentru MaryMaria333):

Si tu ai ceva tare in ei? Eu credeam ca am nodului si am cancer la san laughing
In 9 zile trebuie sa-mi vinasad

| MaryMaria333 a răspuns (pentru anonim_4396):

E normal, ca inauntru sunt tot soiu de chestii, nu e gol.

| anonim_4396 explică (pentru MaryMaria333):

Bine,acum am alt ceva,am vene varicioase pe genunchi crying (si cum sa nu cred din ce in ce mai mult ca sunt gravida?) sad
Si aseara man trezit ca o durere insuportabilă de degetele mari de la ambele picioare ma dureau doar degetele mari de la ambele picioare,si apoi am adormit greu ca ma durea insuportabil, cand m-am trezit dimineata nu ma mai dureau, dar totusi a fost ceva ciudat, acum ma doare genunchiul tare, cred ca am boala guta sad