| Anda20Andrutza a întrebat:

Am sanul stang mai mare decat cel drept. Cum credeti ca il pot face sa aiba aceeasi forma cu cel stang dar fara operatii estetice?

HELP MEE!

FUNDA!

13 răspunsuri:
| LoveToHate a răspuns:

Nu-i nimic, e normal ca un san sa fie mai mare decat celalalt.

| heiii a răspuns:

Pai..cati ani ai? daca ai pana in 20 de ani eu zic sa nu te ingrijorezi.sanii se mai pot dezvolta. daca nu, eu zic sa te duci la un medic.

| adinaciosescu a răspuns:

Toata lumea are aaceasta problema, fetele le sani, baietii la testicule.Cu putin sport poti sa- ti dezvolti un corp frumos fara diferente vizibile. Poate innotul?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Îmi pare rău să te dezamăgesc, dar NU poţi face NIMIC!

Oricum, NU ai de ce să te îngrijorezi pentru asta şi NU ai de ce să ai astfel de complexe - deoarece la majoritatea fetelor/femeilor sânii NU sunt simetrici ( unul este mai mare şi celălalt puţin mai mic, iar diferenţa este vizibilă ).

Priveşte mai atentă şi alte fete, în special în perioada de vară şi vei observa şi tu acest lucru.

Fi LINIŞTITĂ că cine te iubeşte cu adevărat, te PLACE aşa cum eşti!

Toate cele bune şi La Mulţi Ani.

| Larisssaa a răspuns:

Din câte ştiu eu, nu poţi să faci nimic în privinţa asta.
Doar cu operaţii.

| altrix a răspuns:

La femei, din cate am vazut eu pana acum, sanii nu sunt niciodata la fel. mi se pare normal sa fie unul mare si unul mia mic. cu exceptia fetelor cu silicoane

| Nelamuritul a răspuns:

Femee ii normal, corpol ii asimetric adica nu-i egala o jumatate cu cealalta.

| DNSK a răspuns (pentru Nelamuritul):

Ti-am dat like! exact cum zice colegul, asa e! trebuia sa-ti dai seama ca o mana e mai scurta ca cealallta, la fel si picioarele, la fel si ochii. vezi tu..nu suntem asa perfecti cum ne credem

| Nelamuritul a răspuns (pentru DNSK):

Mercihappy

| BonneLess a răspuns (pentru DNSK):

Nu mai puneti problema asa, ca oricine stie ca un san intotdeauna este mai mare decat celalalt si un deget maigros decat cel de la man opusa, dar acum ca recunoastem nucred ca v-ar placea sa vedeti o fata cu un san mic si cu unul imens. Pe pariu ca ati incepe sa faceti "sto-uri".

| DNSK a răspuns (pentru BonneLess):

Corpul se dezvolta! crede-ma! nu o sa fie o diferenta asa mare! cineva zicea de sport. exact, atletism, innot, ciclism, astea toate iti lucreaza tot corpul. fi linistita ca n-ai sa ramai cu un san mic si celalalt sa creasca

| Stefanuk a răspuns:

Ori ce femeie are un san mai mare decat cel lalt si daca nu se observa e normal.Nu asculta ce zic alti.

| Anda20Andrutza explică:

TeroreX nu e egala dar sanul meu drept e foarte mic spre deosebire de cel stang care e enorm