| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am si eu cateva intrebari.
Daca te maturbezi, te poti dezvirgina?
Poti avea orgasm cand te masturbezi? Daca da, cum?
Eu am 23 de ani si am un vibrator.
Pot avea orgasm cu acela?

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, poti avea si iti vei rupe himenul.

| irina20 a răspuns:

Daca te masturbezi cu un vibrator, virgina nu vei mai fi.
Poti avea orgasm cand te masturbezi.Depinde de tine si de el (vibratorul) big grin

| 2696 a răspuns:

Din intrebarile de mai sus reiese ca tu vrei sa ai primul contact cu un vibrator...sau nu am inteles eu bine? si faza cu orgasmu e ca in majoritatea cazurilor nu prea se intampla poate doar te exciti...

| Mihaic93 a răspuns:

Vezi sa nu ruginesti vibratorul.

| thealchemist a răspuns:

Da, la toate intrebarile.

| andra24 a răspuns:

Cauta un tip bun si sa vezi ce orgasme o sa ai de numa numa. E mai original decat cu un plastic rece;-) bafta

| mutty a răspuns:

Pentru toate intrebarile de mai sus exista ID-ul eu_mutty pot face multe minuni

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te poti dezvirgina, si sa stii ca vibratorul face minuni

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poti avea ma copil fara suflet

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine dar eu sunt baiat, ce fac? ca vibrator nu pot folosi...deci cred ca o fata ar fi buna. incearca un baiat. bine, daca nu e posibil e bun si aparatul ala. probabil o sa te multumeasca o vreme, dar apoi tot va trebui inlocuit cu ceva,, natural".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai sincer daca masturbezi fie cu degetul fie cu vibratorul te poti dezvirgina intr-adevar
dar sincer mai bine lasa masturbarea si cautati partener daca ai 23 de ani
cand te masturbezi placerea nu este asa mare cum este in 2
si mai ales ca poti sa devii dependenta sau poate gresesc in cazul tau
oricum urmeaza sfatul meu sfatul meu
take carewinking

| Acadela_1365 a răspuns:

Te dezvirginezi cu ala:O? doamne.in loc sa ai un prieten care sa faca lucru asta. o sa iti aduce aminte peste ani ca.prima ta dragoste a fost un Vribrator.laughing