| AmaliaNico a întrebat:

am si eu nevoie de niste opinii happy. Se intampla sa ma inteleg foarte bine cu un baiat, adica vorbim zilnic, de cate ori ne vedem totul este super, insa in ultimele 2 luni bate apropouri, dupa care devine rece. Tin sa mentionez faptul ca tipul are prietena, dar nu se intelege mai deloc cu ea, se cearta tot timpul, dupa care vorbeste cu mine non-stop, apoi imi cere sfaturi si ii explic, insa nu vad vreo schimbare. Acum eu ce sa fac? I-am sugerat sa se gandeasca mai repede cam ce vrea, pentru ca n-am sa stau dupa el mult timp, nu mi se pare corect nici fata de fata cu care este, dar nici cum face cu mine. Ce ar trebui sa cred sau sa fac?

Răspuns Câştigător
| sayWhaaat a răspuns:

Deci, un baiat care te place nu se comporta cum o face el, asta iti spun sigur. Chiar daca ti-ai facut sperante, si il placi, te sfatuiesc sa treci peste happy.

2 răspunsuri:
| sayWhaaat a răspuns:

Cred ca cel mai eficient ar fi sa il intrebi pe el ultima fraza happy. Noi nu cunoastem indeajuns de bine situatia ta...

| AmaliaNico explică (pentru sayWhaaat):

L-am intrebat si raspunsul a fost "vorbim mai bine fata in fata", iar cand ne vedem este ceva de genul "data viitoare" si ma cam deranjeaza -.-. Dar iti multumesc pentru raspuns happy

| sayWhaaat a răspuns (pentru AmaliaNico):

Deci, un baiat care te place nu se comporta cum o face el, asta iti spun sigur. Chiar daca ti-ai facut sperante, si il placi, te sfatuiesc sa treci peste happy.