| diamant1808 a întrebat:

Am si eu o intreabre pentru baieti.cum poate o fata sa va arate ca sunteti doriti? Am o relatie f buna cu prietenul meu. dar nu stiu cum sa-l fac sa se simta dorit.mereu imi spune ca intretinem relatii sexuale doar de gura lui.sad

Răspuns Câştigător
| vssmm a răspuns:

Pai, ashteapta o seara mai diferita si fereshtel de vazul celorlalti spunindui ca vreai sai spui ceva, iar cind v-ati retras sarutal cu pasiune fara ca el sa aiba timp de ragaz.

1 răspuns:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Pai, propune-i tu sa faceti sex,[daca asta iti doresti]. Cand vorbiti la telefon spune-i ca iti este dor de el si ca de abia astepti sa il vezi si sa va simtiti bine impreuna. Sigur va aprecia, si se va simti intr-adevar dorit! Daca nu simti asta, nu are rost sa il minti. Vorbeste cu el si spune-i adevaratul motiv pentru care nu il doresti sau nu mai vrei sa fii cu el.

pa, pa.