| mitura a întrebat:

Am si eu o problema. Sunt intr-o relatie de 8 luni, si cam pun la indoiala sexualitatea iubitului meu. Mi-a cerut de mai multe ori sex anal, ii place foarte mult fundul meu, as putea spune ca e chiar obsedat. Imi face uneori si anilingus si isi petrece foarte mult timp cu prietenul sau cel mai bun, preferand sa isi petreaca timpul mai mult cu el decat cu mine. Mentionez ca acesta innopteaza de foarte multe ori la prietenul meu. Uneori ma refuza sau il conving foarte greu sa intretinem relatii sexuale. Este homosexual? Sau bisexual? straight face

Răspuns Câştigător
| Colla a răspuns:

Eu cred ca este doar prost.

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cred ca e un bisexual cu clare tendinte de homosexualitate...

| Phutui a răspuns:

Ori e homosexual, ori trece printr-o perioada mai delicata, in care nici eu nu stie exact...dar cred ca e gay!

| Marius21George a răspuns:

Bisexual cu inclinatii mai mari spre homo.Nu te mai,, murdari" cu astfel de oameni.Da-i flit si gaseste'ti unul sa ii placa femeile! MERITI MAI MULT! SUCCES.ITI TIN PUMNII!

| maya_1276 a răspuns:

Poate sunt doar prieteni,nimic mai multhappy cat despre reguzul intretinerii actului sexual,nu-i panica,poate nu are chef, e obosit, plictisit sunt en motive.te pup ai grija

| raxarazvy a răspuns:

Mai bine despartete de el pentru ca iti va aduce probleme

| tzuria79 a răspuns:

Eu cred ca-i tu ai un fund mare, si unii sunt atrasi de asta.