| roxana_4858 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare.Acum o saptamana inainte sa imi vina menstruatia am facut sex neprotejat cu prietenul meu, dar el nu sa scapat in mine deloc, mai bine zis nu s-a terminat deloc, eu am un cilcu neregulat, ink nu mi-a venit, exista sanse sa fi ramas? plzz rasp

2 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Normal ca sunt sanse mari, indiferent de perioada sau de cat ''s-a scapat'' sau nu.Pana la urma el are lichidul acela de lubrifiere care contine spermatozoizi.

Pana mea, de prezervativ nu ati auzit? Stati in chiul muntilor de nu va deranjeaza neglijenta si prostia de care dati dovada?!

| MadalinaDidi a răspuns:

Adevaru este ca sunt, dar mici.Calculeaza-ti data exacta,adica cand trebuia sa iti vina ciclul. daca intr-o saptamana de la data calculata nu ti-a venit, fa un test de sarcina.happydaca iese negativ nu te culca pe o ureche, mai fa unul la interval de 3-4 zile, dar preferabil este sa fie facut dimineata, cu prima urina