| iulyk_6909 a întrebat:

Buna TPU :*m-am kulkat ca prietenul meu inainte sa mi vina menstruatia cu o saptamana...si acum nu mi-a mai venit menstruatia. am facut o data cu prezervativ si o data fara e posibil sa fi ramas?sad nu si a dat drumul in mine dar atunci de ce nu mi-a venit menstruatia pana acum?crying

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Raspunsul este la farmacie si se numeste test de sarcina.Ia doua, trei si respecta instructiunile.Sa speram ca nu e decat o usoara dereglare hormonala sau o mica raceala.Mult noroc!

4 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Nu are cum sa ramai daca nu si-a dat drumul in tine, dar mai bine ar fi sa te duci la farmacie si sa iei un test se sarcina.
Poate fi si o intarziere a menstratiei...
Pa, pa.

| iulyk_6909 explică:

Va multumesc mult la toti asta chiar aveam in cap sa ma duc sa mi i-au un test de sarcinasad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai frate,nu mai ai loc sa iei o palma de grecu asta laughing
tot ce e posibil, chiar daca nu si-a dat drumul in tine, penisul elimina spermatozoizi in timpul actului sexual

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine intreaba-l ink odata pe elrolling on the floor