| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Am 16 ani.Marti am facut prima data sex neprotejat.Baitau mi-a introdus penisul in vagin de 4-5 ori.Azi ma doare burta rau de tot.Pot fi insarcinata?sad

14 răspunsuri:
| yonutz1 a răspuns:

Baitau laughing

| christina1370 a răspuns:

Nu o mai panicati. Nu esti papusico insarcinata. Daca nu a existat ejaculare, nu esti insarcinata. Dar dragilor, protejati-va! Ce costa mai mult? o cutie de durex sau toata panica si toate noptile nedormite pana cand, in final, ciclul apare si esti linistita?
Poate te doare pentru ca trebuie sa apara menstra, sau poate din orice alt motiv obiectiv. Si desigur, in corp se produc schimbar dupa inceperea vietii sexuale. E posibil sa iti intarzie, sa tina mai mult, sa te doara burta mai rau. Corpul tau se transforma.

| Azµre a răspuns:

Nu deci ești pe moarte.

| Vix999 a răspuns (pentru Azµre):

laughing) ce morbid esti azi

| Aaanoniiiima a răspuns (pentru Azµre):

laughing)

| Azµre a răspuns (pentru Vix999):

Sunt supărat azi.

| Vix999 a răspuns (pentru Azµre):

Aoleo. De ce? Ai ramas fara caramele sau fara jeleuri? What happened? Scrie-mi in pv. :*

| Nickname1890 a răspuns:

Durerile greturile si alte simptome ale sarcinii nu apar decat dupa vreo 2 saptamani de la conceptie. Deci ma indoiesc ca durerile ar fi de la o eventuala sarcina.

| availablehandyman a răspuns:

OMG! ce explicatie sexuala
daca nu a ejaculat in tine nu se poate sa fi insarcinata!winking

| Nelamuritul a răspuns:

Poti fi daca a ejaculat in tine, daca nu nu esti.

| hotdesire a răspuns:

Poti fi insarcinata daca e ejaculat in tine

| Stefanuk a răspuns:

Daca nu s-a terminat nu ai cum sa fi insarcinata, si cine stie de la ce te doare burta, mai bine fa-ti un test de sarcina ok... fundita?

| Nudd a răspuns:

Cand o fata are prima data contact sexual, corpul sufera niste schimbari. pot aparea greturi, dureri de burta. este perfect normal.
Insarcinata nu poti sa stii daca esti, iti poti da seama cam pe la 3-4 luni. cand menstruatia nu mai exista..si ai stari de greata si chiar voma.
In orice caz, fa un test de sarcina pentru linistea ta ( testul de sarcina se face abia dupa 10 zile de la contactul sexual)

| karatistulbest a răspuns:

Poti sa fii daca a ejacuat in tine. Cel mai sigur e sa faci un test de sarcina, iar data viitoare sa folositi un prezervativ happy