| viata1 a întrebat:

Am si eu o problema. De cateva zile simt ca iubitul meu nu ma mai iubeste. nu prea mai este atent cu mine nu m-am mai intalinit cu el. si nu stiu cum sa il intreb daca ma mai iubeste sau nu. mi-e frica ca rapunul sa fie nu. eu il iubesc mult. va rog dadeti-mi si mie un sfat chiar nu stiu ce sa fac. astept raspunsurile voastre happy

Răspuns Câştigător
| MMadalina a răspuns:

Solutia? Cel mai bine ar fi sa discuti cu el. Ii spui ce te deranjeaza, ce te framanta si o sa vezi ca lucrurile o sa schimbe.

Bafta!happy

4 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Nu crezi ca exagerezi?
poate trece si el printr-o perioada mai grea,are niste zile mai grele,chiar crezi ca are nevoie ca tu sa il intrebi disperata daca te mai iubeste?
lasa-l in pace,vorbeste cu el,incearca sa afli ce are! iesi cu el intr-un parc, ceva, unde sa puteti discuta linistiti.
nu are rost sa te gandesti imediat la asta.asa il vei indeparta mai multwinking

| Meow15 a răspuns:

Spune-i ca il iubesti. Daca el te iubeste iti va spune la fel. Daca nu te iubeste, va incerca sa schimbe subiectul sau in cel mai rau caz va spune "nu".

| Liviutz98 a răspuns:

DAca nu mai vrea sa vb cu tine sau te ignora ai putea sa il urmarestilaughing glumeam, intreaba-l, daca zice ca nu asta e, mai bine asa decat sa stai asa fara sperante, dar totusi mai incearca sa vorbesti cu el si daca te tot ignora intreaba-l... Funda?

| liii a răspuns:

Eu zic ca mai bine sa-l intrebi...si chiar daca zice nu mai bine sa stii acum decat mai incolo. Poti vorbi deschis cu el sa vezi care este problema.