| Iskisk a întrebat:

Bună! Am si eu o intrebare! Am facut sex protejat cu o fata si mi-am dat "drumul" in prezervativ, dupa am pus altul si am facut iar. Este posibil sa rămână insarcinata? Am avut grija cand l-am schimbat si m-am sters inainte

Răspuns Câştigător
| Willis a răspuns:

Nu, cum să rămână.
Tocmai pentru asta au fost făcute prezervativele, să nu rămână, dacă sunt folosite bine.
Iar tu din descriere ai făcut bine.

3 răspunsuri:
| ania a răspuns:

1 % sanse, pot avea loc scurgeri imperceptibile pa langa la variatii de volum.

| anarosca78 a răspuns:

Nu.

| MiticaPaun123 a răspuns:

Varule cauciucu ala pentru asta e facut sa-ti dai drumu in el si sa mergi mai departe cu viata ta