| cristianconstantin a întrebat:

Buna, am 17 ani si am facut sex protejat cu partenera mea dupa aceea am dat jos prezervativul si m-am sters pe o hartie, dupa am bagat o fara prezervativ, e vreo sansa sa ramana insarcinata? Va rog

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde pe ce hartie te-ai sters. Format A3 sau A4.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, are toate sansele sa ramana gravida, fiindca INTOTDEAUNA exista sperma ramasa pe teava dupa ejaculare, care se scurge involuntar in vaginul fetei, imediat cum penisul este reintrodus, fie si numai 1 singura data.

Unica conditie ca fata sa ramana imediat gravida este ca ea sa fie in perioada fertila.

Asta este greseala fatala care NU se face niciodata!

| cristianconstantin explică (pentru Violleta2022):

Si daca dupa ce m-am sters mi-a supt o? Si dupa am bagat o fara?

| Sistemulxxl a răspuns (pentru Violleta2022):

Extraordinar! Vai duamna Violetta ce doxata sunteti!

| mihai69 a răspuns:

Desigur.
Să ne chemați la botez!

| dullcat a răspuns:

Buna.Eu nu va inteleg.Ori faceti sex protejat toata partida, ori faceti sex neprotejat toata partida.Ce e cu joaca aceasta inutila, undeva intre, atat cu protectie cat si fara?

| Sistemulxxl a răspuns:

Daca te-ai sters cu o hartie e posibil sa te fi iritat. Posibil sa dezvolti o infectie. Trebuia sa te dezinfectezi cu spirt. Cu mult spirt. Poti contacta boli venerice.

| FindMyName a răspuns:

Are șanse sa rămână, nu înțeleg de ce ați dat prezervativul jos? Na, bun venit la copii laughing

| Alexandrubalan1834 a răspuns:

Da poate ramane insarcinata