| suzzy14 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Astazi m-am despartit de prietenul meu pentru ca eu am fost la discoteca fara el si acolo am dansat cu un baiat.Eu il iubesc enorm si vreau sa ma impac cu el dar el imi spune ca sunt o curva si ca nu mai vrea sa auda de mine, a zis ca trebuia sa ii spun a doua zi. El a aflat astazi... Ce sa fac ca sa ma ierte? Si sa se impace cu >mine?

Răspuns Câştigător
| lays a răspuns:

Pai si pe tine te-a mancat. ce sa cauti cu altu' in club? si chiar daca nu te-ai dus cu respectivul si doar ai dansat cu el.tot e naspa.asa ceva nu se face.trebuia sa-l chemi si pe el, si daca nu vroia ramaneai acasa, sau macar ii ziceai ca te duci singura si gata. dar tot la despartire ajungeati.nu stiu ce ai mai putea face.baiatu' si-a pierdut increderea in tine.nasoala treaba.pe viitor sa nu mai faci prostii d'astea! bafta:*

8 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Stai putin, nu inteleg care e problema lui... ca ai dansat cu un alt tip? Pe bune? Eu zic sa nu-ti bati capul cu el, ce ai facut e un nimic.

| bluesky a răspuns:

Dragostea e oarba si tu nu vezi ca nu te merita pentru ca il iubesti, dar gandeste-te ca te-a jignit si poate faptul ca ai dansat cu alt baiat e doar o scuza si de fapt vroia sa se desparta de mult de tine dar nu a gasit momentul. Ar trebui sa il intrebi, vrei sa ne despratim?! si t euit adanc in ochii lui si el la fel si daca nu se uita in ochii tai inseamna ca minte. daca zice ca da, atunci ii spui cu zambetul pe buze chiar daca e fals: ok, adiohappy a fost frumos, sau iti multumesc. si pleci, faci tu pe victima!
daca se va intoarce la tine, tine-l putin pe jar pana sa va impacati iar daca nu vine la tine atunci nu te vreau si nu te merita.

mergi mai departe
succes!

| 16.laura.16 a răspuns:

Poftim? Te-a facut curva? Si tu mai stai cu el? Ce-i in capul tau? Niciun baiat nu merita sa te lasi umilita.
Si mai gandeste-te la ceva: chiar il iubesti? Daca da, de ce ai simtit ca trebuie sa dansezi cu alt baiat? Si de ce i-ai ascuns asta?

| ingerell a răspuns:

Nu tia vorbit frumos asta in primul rand
dar meriti comportamentul lui
poate tine la tine
de ce nu te'ai dus la discoteca cu el?
sunteti sau ma rog erati un cumplu e normal sa va duceti impreuna sa va distrati

| ody a răspuns:

Cum? El te-a facut curva, si tu mai vrei sa stai cu el, ce este in capu tau? Pai daca prietenul mi ar vb asa ia si da si o palma si nu ar mai avea ce discuta cu mine, si cat la si iubi nu ma si fi intors la el.
Nu este bine ce vrei sa faci tu, un baiat tr sa vb frumos cu o fata.

Este alegerea ta, dar eu daca as fi in locul tau nu ma si fi impacat cu el niciodata.

| galcionak a răspuns:

Trebue sa iti ceri scuze numia cit mai repede

| neUtilizator a răspuns:

Daca el se supara pe tine dintr-un motiv asa de mic, te injoseste si iti da papucii, inseamna ca nu te iubea. Incearca sa gasesti dragostea in alta parte, la cineva care o meritawinking

| IrInUkA[:x] a răspuns:

Te-a facut si curva? si u mai vrei sa te impaci cu el? nu inteleg ce e rau in faptul ca ai dansat cu alt baiat? nu te-ai sarutat cu el si nu ai facut nimic altceva... e cam gelos baiatul, serioslaughing

in fine, mai bine uita-l deoarece nu merita

daca el chiar tzinea la u nu iti dadea papucii din cauza asta si nu te facea curvawinking:*