| ahgogogo a întrebat:

Eu si cu un baiat am fost impreuna o buna perioada de timp si totul mergea perfect pana cand a intervenit o curva si el fiind baiat...s-a culcat cu ea,si simtindu- se vinovat,s-a cam racit fata de mine si eu simtindu- l ne- am despartit,el dupa cateva zile a sunat-o pe prietena mea sa o intrebe ce fac,in fine vrea sa se impace cu mine,numai ca curva asta sta intre noi, ea spune ca e cu el, el spune ca nu.........eu vreau sa ma impac cu el, sau daca nu am sa reusesc sa ma impac cu el nici pe curva aia nu am sa o las. Vreau sfaturi in legatura cu ce ar trebui sa fac! kiss

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ai doua variante: 1) Daca situatia nu-ti place, te desparti de el sau, 2) Ii oferi si tu ceea ce el a obtinut de la cealalta fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca a prins gustul, fata aceea il are la degetul mic.
Chiar daca ii oferi ceea ce-si doreste relatia dintre voi este compromisa.
A gresit o data, fii sigura ca vor urma si altele.
Ar trebui sa nu fii asa de permisiva.

| AleeAlexaaandraaa a răspuns:

Trebuie sa vorbiti voi doi, si amandoi o sa va duceti la fata aia si sa clarificati totul, de fata cu ea bineinteles

| K4sZz a răspuns:

Pai vorbiti amandoi sa va intalniti undeva unde nu e si acea "curva" ca sa discutati sa puneti amnadoi cartile pe masa. Si faceti in asa fel incat pe acea "curva" sa o excludeti sa nu o mai faceti sa va afecteze. Daca baiatu te iubeste cu adevarat va face tot posibilul sa numai intervina acea persoana intre voi.

| ahgogogo explică (pentru K4sZz):

Nu stiu ceva e la mijloc, fata aia nu-l lasa se tine ca un scai de el, am vb cu el foarte serios doar noi 2 si mi-a spus ca are o parere foarte buna despre mine, si ca parerea lui despre aia este ca e o curva, si ca doar ea crede ca ei 2 sunt impreuna, el vrea sa se impace cu mine si spune ca ii place de mine dar habar n-am ce-l opreste, el crede ca eu il urasc si ii este rusine de ceea ce a facut!

| GabiBiebs99 a răspuns:

Ar trebui sa-i pui fata in fata si asa afli care minteste, iar dupa ce afli adevarul, fie despre fata aceea fie despre el, tu deciziwinking