| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare cand ma excit ma ustura vaginu...mentionez ca`s virgina...thinking

Răspuns Câştigător
| cretzufinish a răspuns:

Cred ca ai racit (ai facut cistita) sau ai o infectie urinara (candidoza vaginala). Simptomele sunt: scurgere alba, branzoasa si abundenta, usturimi si mancarimi vaginale, sindrom premenstrual agravat, usturime la urinare, urinari frecvente, infectii ale vezicii urinare. Daca ai asemenea simptome mergi la medic sa-ti dea un tratament cu antiseptice sau ceaiuri efervescente pentru distrugerea microorganismelor din acea zona. Nu e ceva grav, acest lucru se poate lua si rapid din apa de la strand, de exemplu, daca ai mers. Sanatate.

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Cum să te usture vaginul?laughing
Ia şi mai citeşte despre sexualitatea feminină!
Spor!

| llllllllllll a răspuns:

Nu are cum sa te usture, mai ales ca esti virgina. Vezi poate ai facut vreo infectie ceva, ai luat vr'un microb de undeva.
Te pup!

| GdX a răspuns:

Vrei sa o rezolvam?

| alin_8877 a răspuns:

Nu are cum sa te usture, poate din cauza calduri,, sau ai introdus ceva si ai ceva infectie,,,,,

| justcriss a răspuns:

Multumesc pentru sfaturi :d

| 1qjan a răspuns:

Bea un plic de Tantum Rossa... 0. 25 de apawinking