| andreeamateinupai a întrebat:

Buna am si eu o intrebare cant faci prima data sex de doare? cam unde te doare?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te doare capul de aceasta intrebare. Unde crezi ca doare? Acolo jos.

| HolyPotato a răspuns:

Te doare-n cot.

| h3r a răspuns:

Ghici unde!

| Felys a răspuns:

In talpa, doamne ce intrebare de retard

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreiooooooooo! pai ce facem aici? ba ai 16 ani, ba ai 14 ani, ba ai 17 ani. Da o declaratie pe propia-ti raspundere ca ai 16 ani si o sa-ti spun unde faci buba atunci cand te dai huta-huta ( dar sa nu fie impus, daca tu nu simti ca nu esti pegatita pentru asa ceva mai bine lipsa ), hai pa!

| andreeamateinupai explică (pentru anonim_4396):

Am16.antrebarile alea au fost pentru prietena mea

| suntZeu a răspuns:

Daca actiunea se petrece "acolo jos" normal ca no sa o simti in frunte...E o usturime, de cat de tare o s-o simti va conta mai mult de partener. Daca se rupe himenu ai scapat dupa o sa te urci pe pereti de placere

| Sticket a răspuns:

Te dor dintii.

| MadalynaOke a răspuns:

In ureche mo durut prima data. Unde naiba sa doara? Voi chiar siti s-a faceti sex? nu cred.

| GrayGaby a răspuns:

Hahahahaha laughingdepinde ce gaura folosesti happy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru GrayGaby):

Aia de av cu mufă rca sau aia de antenă cu gaură.

| elena04 a răspuns:

Da te doare depinde si de partener dar si de marimea penisului durerea o vei simti in p***a pentru ca acolo se petrece tot protejativa si aveti grija

| curdupel a răspuns:

Conteaza cu cine face primul contact sexual. Pentru inceput ar fi ca partenerul sa nu sa gandeasca numai la el, sa se simta el bine, trebuie sa tina cont ca partenera lui, nu a avut inca primul act sexual. daca partenerul e delicat, nu o doare, daca e egoist, vai de capul ei... unde sa doara, sa-i spun la pasarica? funda?