| iuliad a întrebat:

Bunahappyam si eu o intrebarebig grin am luat un timp anticonceptionale si am luat ultima pastila in 27 ianuarie iar menstruatia mi-a venit in 31 ian.de atunci nu mi-a mai venit si au trecut 2 luni si un pic. mi-am facut 2 teste de sarcina si miau aratat ca nu sunt insarcinata. e normal sami intarzie atata timp doar din cauza dereglarii de la anticonceptionale?

3 răspunsuri:
| vasic a răspuns:

Fata draga, mergi la ginecolog. Tu dupa 2 luni te-ai trezit? Ce cauti aici cu intrebarea asta? Linistea sufleteasca? Mergi la medic.

| Ioana_Zuzza_1997 a răspuns:

Da e dela anticonceptionalebig grin

| Bubble91 a răspuns:

Consulta si tu un specialist big grin