| iuliad a întrebat:

Bunahappyam si eu o intrebarebig grin am luat un timp anticonceptionale si am luat ultima pastila in 27 ianuarie iar menstruatia mi-a venit in 31 ian.de atunci nu mi-a mai venit si au trecut 2 luni si un pic. mi-am facut 2 teste de sarcina si miau aratat ca nu sunt insarcinata. e normal sami intarzie atata timp doar din cauza dereglarii de la anticonceptionale?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CoCoMona a răspuns:

Cine si cu ce scop ti-a prescris anticonceptionale? In functia de asta poti stabili care este cauza, insa e mai bine sa mergi la un ginecolog sau endocrinolog.

| androoss a răspuns:

Du'te la ginecolog sau vorbeste cu mama ta. Ei stiu ce'i mai bine de facutwinking