| inna_4838 a întrebat:

am si eu o intrebare daca ati putea sa ma ajutati :-s cu 6 luni in urma m-am despartit de prietenul meu din cauza ca a intervenit plictiseala in cuplu si alta fata evident. problema e ca eu inca il mai iubesc. m-am imprietenit cu iubita lui ca sa-i fie lui bine. el se comporta frumos cu mine am ramas prieteni buni.credeti ca mai am o speranta?

Răspuns Câştigător
| cupcake02 a răspuns:

De ce ai mai vrea o speranta? Te-a lasat o data pentru alta, chiar crezi ca nu ar mai face-o? Mergi inainte, asa cum a facut si el! Nu se opreste lumea in loc dupa o despartire!

3 răspunsuri:
| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Eu zic ca da, dar daca as fi in locul tau nici nu as mai putea sa'l privesc
Fata! Wake up! Intoarece'i si tu roata!
Gaseste'ti un prieten si uita'l
Bye!

| cineva1 a răspuns:

Cum sa fiti prieteni odata ce el te-a lasat pentru alta.si mai ales sa fii prietena cu ea. Te umilesti si iti faci mai mult rau decat bine.meriti ceva mai bun...

| Kainon a răspuns:

Pai daca in sfarsit va intelegeti bine din nou, eu zic sa ramaneti prieteni in continuare.Parerea mea este ca vei face si mai rau daca te bagi iar. In cazul asta depinde daca ei chiar se iubesc.