| Ferii a întrebat:

Buna ziua. Acum 3 zile s-a despartit iubita de mine. Problema e ca eu inca o iubesc. Am fost impreuna cu ea un an si 3 luni..cum as putea sa o uit?
Dau funda.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste cu alta.

| Gabriela19loredana77 a răspuns:

Ocupati timpul cu altceva depinde desenat,dans, invatat, somn, plimbari, cantat etc...

nu sunt chesti de fete cum spun unii sunt chesti normale ma-i normale decat statul la PC si jucatul GTA5 si toate prostiile fa ceva care sa iti ia gandul de la fata respectiva

Hristos a inviat

| ofataoarecare120 a răspuns:

Nu prea poți sa uiți de ea, trebuie doar sa o privești ca pe o prietena, dacă e iubire sincera e mult mai greu. Dacă îți găsești alta probabil vei sta cu gândul la ea. Trebuie sa fii conștient de motivul pentru care s-a despărțit de tine, dacă mai există o șansă sa mai fiți împreună. Cel mai bine ai răbdarea și rămâneți prieteni.

| mariadiana99 a răspuns:

Nu poți sa o uiți acum nici dacă vrei.E normal sa îți fie greu, dar timpul le rezolva pe toate. Deși eu nu credeam in zicala asta, pe măsura ce trece timpul o sa începi sa o uiți fără sa vrei.