| anonim_4396 a întrebat:

Buna am și eu o întrebare
De ce atunci când na sarut cu prietenul meu se duce mereu la baie după
Sunt foarte confuza

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poate se excita si se ajunge la anumite momente... nedorite.
Desi chiar dupa fiecare sarut? Adica si daca il saruti odata scurt, se duce la baie?

| Ofiintă a răspuns (pentru DoarBogdan):

Asta îmi aduce aminte de unul cu care interacționam acum 2 ani.
Primul lucru pe care îl făcea când mă vizita era să meargă la baie. Asta de fiecare dată.
Voia să mă zgârie, să își pună picioarele pe mine, rădea prostesc în neștire, ferească D-zeu de așa specimene.
Duși cu pluta.

| deeaandreea82726 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nu, după "o partida de săruturi" sa zic asa

| DoarBogdan a răspuns (pentru Ofiintă):

Poate partea cu baia... voia si el sa fie curat, cine stie thinking

La partea cu zgariatul si picioarele... pai ce era, caine? Da, mai bine ca nu mai interactionezi cu asa oameni.

Hai sa mai zici lucruri pasionale, cu strangeri, muscat, dorinta de a domina si alte perversitati devil, dar in dormitor (sau canapea, birou, masa happy ), nu asa... fara un rost. Mai si radea in nestire :/

Bine ca ai scapat de el.

| DoarBogdan a răspuns (pentru deeaandreea82726):

Atunci poate asta este. Sau poate crede ca dupa o sa facei sex si se gandeste sa "pregateasca terenul".

In orice caz, vorbeste cu el, cea mai simpla modalitate de a ajunge la adevar. Este iubitul tau pana la urma, ar trebui sa va spuneti totul. Asa ca vorbeste cu el.

| Ofiintă a răspuns (pentru DoarBogdan):

Poate avea infecție urinară sau mai bine zis la creier.
S-a întâmplat ca si colega mea de apartament să fie tocmai atunci la baie si să inceapă el să se agite laughing
Bine că n-a făcut pe el. La cât era de tăntălău, era în stare.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Ofiintă):

Aoleu, asa deci... dar lasa-l, s-a dus. Nu trebuie sa ne mai gandim la el happy

| Ofiintă a răspuns (pentru DoarBogdan):

Il mai reamintesc din când în când sad

| DoarBogdan a răspuns (pentru Ofiintă):

Ah. Atunci imi pare rau pentru cele intamplate.

Stiu cum este sa ai amintiri frumoase legate de unele lucruri. Si amintiri mai putin frumoase. sad

Dar poate este mai bine asa, asa poti sa dai de cine trebuie ^^

| Ofiintă a răspuns (pentru DoarBogdan):

Tot răul spre bine! happy

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Face labă, ce credeai? Se excită.
Incepător.

| Violleta2022 a răspuns:

Poate are vezica sensibila si nu se poate tine.
Nu ai de ce sa fii confuza, fiindca sunt si oameni cu sensibilitati.

| Emilian65 a răspuns:

Daca esti curioasa de ce merge la baie, mergi dupa el si vezi ce face.

| Sofer a răspuns:

O fi ejaculat în pantaloni.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Scuza-ma fata mea dar cand te sarut mi-se face pofta de putina l+aba.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate vrea să aranjeze ceva să nu se observe prea tare. happy

| NarcisIfrim a răspuns:

Ba.

| sorinel1spaidar a răspuns:

Sarbatoreste cumetre