| cumva008 a întrebat:

Buna,am si eu o intrebare...deci,am observat ca in timp ce facem sex iubitului meu ii place sa ma priveasca in ochi..nu zic ca nu imi place dar uneori ma face sa ma simt incomoda.E ceva normal? Astept pareri (de la baieti in deosebi)? si va rog fara amuzari si glume proaste

6 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

E foarte excitant sa te priveasca in ochi in timpul sexului. Poti sa-l privesti si tu in ochi in timp ce-i faci sex oral, asta il va excita la culme.

| SG1995 a răspuns:

Cred că vrea să-ți vadă reacția când ai orgasm, nu e ceva anormal.

| GoldenZenith a răspuns:

Esti norocoasa daca face asta. dar ideea e ca este putin ciudat sa te priveasca doar in ochi. Mie asa mi s-ar parea.

| PersonajFictiv a răspuns:

E normal sa te mai priveasca si in ochi, dar nu doar acolo.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Ii place sa vada cum te domina =] (fara misto)

| dfsugiopdfiudygh a răspuns:

Eu cred că îi place să-ți vadă reacțiile în timp ce te satisface.Nu e nimic anormal. Dacă totuși te simți tu incomod, vorbește cu el, e iubitul tău și te va înțelege.