| Ella_9296 a întrebat:

Intrebare pentru baieti big grin Apreciati la o fata atitudinea? Adica va place ca ea sa va priveasca direct in ochi cand vb cu voi?hee hee Sau care este cel mai important lucru care il apreciati la o fata?batting eyelashes

1 răspuns:
| EvolutionDeejay a răspuns:

Cel mai important lucru. greu e sinceritatea la ea. rar fete sincere. apoi da unu mie imi place si e f frumos sa privesti in ochii pers cu care vb si de care esti indragostita ceea ce va fi si reciproc... deci e bine deci in final eu unu as aprecia orice ar face o fata si felul in care se comporta cu mine atata timp cat o iubesc. apoi mai e si faza in care se pune ( ma accepti asa cum sunt ). restul si fidelitatea va veni pe parcurs. sper ca ti-am fost de ajutor.o primavara cat mai placuta si sa fi iubita si respectata.