| dEuTtZzA a întrebat:

Buna!
Am si eu o intrebare...este normal ca dupa al 3-lea contact sexual(dupa dezvirginare) sa singerez?

HELP!

multumesc! :*

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca contactul sexual a avut loc la mai mult de 5 zile de la dezvirginare, nu e normal sa sangerezi si trebuie sa te vada un ginecolog cat mai aproape de ziua sangerarii pentru a gasi cauza.

| Cătălina a răspuns:

Este posibil sa ai un himen mai elastic, de aceea sangerarea poate aparea chiar si la al 3 lea contact sexual.

Nu te ingrijora.

| DevilLife a răspuns:

Da e normal.himenul nu se rupe din prima in totalitate.sangerarea poate persista pe parcursul a 4-5 contacte maxim.

| lvc2010 a răspuns:

Nu stiu eu sunt baiat si numi sangereaza penisul