| Marius5638 a întrebat:

Acum o saptamana am facut sex cu iubita,si la naiba ca era fix in ziua cu fertilitate maxima, sau aproape,, am folosit prezervativ si nu am ejaculat deloc, exista vreo sansa sa ramana insarcinata? Inainte de penetrare ne-am facut oral reciproc, iar eu mi-am atins penisul doar cand am pus perzervativul dar nu prea avea lichid seminal pe el sa zici ca s-a luat pe deget si apoi a ajuns pe prezervativ, totusi acel lichid ar fi putut lasa-o insarcinata? Eu o mai umezeam si cu mana cu saliva, in fine, va rog, spuneti daca e vreo sansa? mi-e frica tare!

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu sunt riscuri de sarcina in astfel de situatii.

| DarthRevan a răspuns:

Pai daca nu ai ejaculat ce **** mea..bah lasati intrebarile astea numai asa de pus..am vazut fete care ziceau ca daca sunt insarcinate, puneti intrebari mai bune va rog.E foarte logic, ejaculez in ea, sanse de bebe, nu, atunci clar nu iese bebe.

| SuntFataInPlm a răspuns:

Voi nu ar trebui sa faceti sex, sunteti prea incapabili pentru asa ceva, sexul inseamna responsabilitati mari.

| ywar a răspuns (pentru SuntFataInPlm):

Daaaaaaa, cat de adevarat si cat de trist este acet adevar.

| Betrix a răspuns:

Sunt persoane care se chinuie sa iaba un copil si fac totul cum trebuie si la voi sa ramana doar pentru o atingere?