| anonim_4396 a întrebat:

Am avut un prieten. Vorbesc cu el de un an dar dupa ce ne-am pus am stat doar doua saptamani. Faza e ca se enerveaza din lucruri marunte, e cam cu capul in nori in ceea ce priveste iubirea.

Ne-am despartit din cauza ca o incepuse sa se se enerveze din lucruri din care altii s-ar fi bucurat( exemplu: pentru ca l-am visat) sau ca fugea cand il sarutam.

A vrut sa ne impacam, si cand i-am dat sansa sa ne impacam pentru ca tin la el nu a mai vrut.

Am mai vorbit cu el. L-am scos de la prieteni pe facebook si pe messenger. Nu suport cand il vad ca are momente in care se comporta cu mine ca si cum m-ar iubii si apoi se comporta ca si cum as fi as fii o necunoscuta sau o proasta. Ma doare ca tin la el si deodata il vad indiferent.

Singura parte buna cu el era ca erau momente in care mai radeam.

Am vorbit cu el sa ii spun ca eu chiar tin la el si ca nu ar avea de ce sa aiba aceste reactii o iubesc / n-o iubesc dar el tot asa e. Acum sufar. O prietena mi-a dat dreptate pentru ca i-am dat papucii.

Am facut bine ca l-am scos? Voi ce credeti ar trebui sa fac?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ignora-l asta e cel mai bun sfat, in general multi romani au un nivel de stres ridicat dobandit de la parinti, batai primite in infanta, esecuri in viata, belele si nu sant capabili sa isi controleze mintiile.

| onasis1961 a răspuns:

Daca ai ajuns sa te multumeasca-n iubire numai faptul (ca aveti cateva momente in care rade-ti)Ce pot zice ca te multumesti cu extraordinar de putin, chiar nu poti gasi pe altul? El este singurul din lume?

| Rooksee a răspuns (pentru onasis1961):

Pot sa gasesc pe altul. Dar faza e ca incepusem sa tin la ea. In fine acum am pus punct si o sa ma pun cu altcineva.

| Music4life a răspuns:

Cred ca fiecare femeie merita sa fie fericita alaturi de un barbat care o merita nu sa sufere dupa toti idiotii

| xXSahadowXx a răspuns:

Oiooo ignota-l big grin