| papusika982213 a întrebat:

Buna,am si eu o intrebare ma intilnesc cu un baiat de 17 ani de vo 10luni jumate, si odata vara aceasta trebuea sa ma duc in Spania am stat acolo 2 luni dar inainte de asta noi am avut sa face sex dar pe mine ma durea si el s-a oprit sia virit penisul numai odata in mine si la scos ca ma dure dupa asta am venit din Spania si totul este bine sunt cu el ne iubim asa imi pare mie, si vreau sa facem dragoste acum dar ma tem ca daca o sa-i dau pe diplin el a sa ma lese pentru ca noi cind nea inceput a intilni vo citeva luni la rind el ma lasa si se duce sa beie cu baietii, spuneti-mi va rog ce sa fac (

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Faci cum crezi tu ca e mai bine si sa nu crezi ca daca o faci cu el va sta numai cu tine...

| aryana1991 a răspuns:

Daca tu nu te simti pregatita nu o fa doar ca el te parasest. Daca el asta are in cap oricum o sa te lase asa ca dai flit si traiesteti copilaria cum trebuie si lasa-l pe el ca nu merita.

| sakki a răspuns:

Observ ca ai asasinat Limba Romana! sad

| Silviu591 a răspuns (pentru sakki):

laughing)) buna asta, imi venea sa-i zic si eu ceva dar m-am abtinut

| CristinaElena96 a răspuns (pentru sakki):

A asasinat-o de multlaughing)!

| DeeaAndyRody a răspuns:

Nu o face din obligatie sau daca auzi din partea lui ceva de genul "Daca ma iubesti o faci!", majoritatea care spun asa vor doar o data, dupa aia iti zic "pa-pa".In fine, ideea este ca daca el iti cere asta, e mult mai pasionat de corpul tau, decat de tine, de aici rezulta ca nu te merita! Deci, eu zic sa mai astepti! happy.

| bubuuu5 a răspuns:

Scuza-ma ca te intreb dar cati ani ai? Pentru ca sincer ori nu ti-a placut scoala, ori nu ti-a placut scoala una din doua laughing)rolling on the floor