| niusha991 a întrebat:

Buna,eri mi-am inceput viata sexuala cu prietenul meu si inainte de asi viri penisul in mine a dat drumu dar la sters si era uscat si cind la virit si la scos era ud tare si ne-am speriat ca poate a dat drumu in mine dar el sa jurat ca n-a dat drumu si acum nici nu stiu ce sa ma gindesc ajutati-ma va rog

2 răspunsuri:
| sunetul a răspuns:

Da foarte interesant. -.-
Folositzi prezervative.

Poti sa incepi de acum, dar pune-l pe capul tau ca sigur nu isi mai da drumul.

| Alessia_5785 a răspuns:

Inainte de asi viri penisul in mine laughing)) OMG ce oameni!