| anonim_4396 a întrebat:

Hei. imi place un baiat foarte mult. si el a spus ca ma place si nu stiu ce. dar el e din alta tara. il plac multe fete. adica nu stiu. ce sa fac sa cred sau sa nu cred in cuvintele lui. el vb cu prietena mea la telefon, si i-a spus de mine, a zis ca sunt fataa perfecta. dar vaa rog. raspunde-ti cat mai multi la aceasta intrebare. dati-mi sfaturi. spuneti-mi cum sa ma comport. problema e ca il iubesc foate mult.va roog help me

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei sa afli pur si simplu intreabal.Fi directa.

| MichaelinaEJJ a răspuns:

Pai... cand acel baiat o sa vina in tata spune'i daca chiar te place kiss
si daca spune "da, chiar te plac" sau ma rog laughing chestii d`astea poate va combinati... smugsmugsmug
ar trebui sa il intrebi tu...
fatzi curaj ca nu te manancasmug