| anonim_4396 a întrebat:

poate ma ajuta cineva.Credeti ca prietena mea poate fi invidioasa ca sunt cu un prieten de-al ei, pe care stiu ca il place desi e si ea intr-o relatie? Acum sunt certata cu acest baiat, din ce cauza? Uneori din cauza ei, cred eu, adica mereu cand il vad ea zice:lasa-l, nu-l baga in seama, sa vina el la tine. E bine ce zicea ea, sau face asta doar sa-l indeparteze de mine? Ar fi cazut sa ma departez putin de ea cand vine vorba de el? Scz ca am pus intrebarea anonima, dar...

3 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Nu este cazul neaparat sa te indepartezi, insa actiunile tale trebuie sa fie ale tale si nu la sugestia ei.
Bafta!

| thereforyou a răspuns:

Multe fete sunt batute in cap si asculta de toate porcariile care le spun prietenele ei despre actualii. Voi nu sunteti in stare sa luati propriile decizii?

| Addah a răspuns:

Ideea ei este in general buna, roicare i-ar fi fost intentia. Mereu un baiat va fi mai mult atrs de o fata care nu sare pe el.hee hee Oricum, astefl de lucruri se mai intampla, tu doar sa nu pari disperata si pastreaza-ti prietena! big grin