| mari111 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare poate putin stupida, luna trecuta mi-a venit menstruatia de 2 ori iar luna aceasta trebuia sa imi vina pe 6 nu a venit, am aproape toate simptomele de sarcina mama mi-a zis sa nu fac inca un test de sarcina ca este prea devreme sa pot afla oare sunt insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Andreea_Madalina_1997 a răspuns:

Nu esti insarcinata... este doar o dereglare hormonala, am avut si eu happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru siguranta ta, dupa citeva zile, iti recomand sa consulti un medic de specialitate.Da, mama ta are dreptate, lasa sa treaca cel putin doua saptamani sau chiar mai mult.Mult noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama ta are dreptate, e bine sa mai astepti si pe urma sa iti faci un test de sarcina; apoi e bine sa mergi si la un medic ginecolog. Poate e de vina stresul si nu e vorba despre o sarcina. Mult succes!