| κλάους a întrebat:

am si eu o intrebare, sau poate mai multe... Ideea este ca vineri, o fata pe care o placeam, mi-a spus ca vrea sa fie cu mine, pana aici bine, dar, ea mi-a spus asta cand trebuia sa plec acasa, si. am plecatlaughing.

Acum, maine o sa o vad si chiar nu stiu ce sa-i spun, sau ce sa fac. Vreau sa`mi spuneti si mie ce ati facut prima zi cu prietena/prietenul, daca vreti...

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| sebysebyca a răspuns:

De ce nu stii ce sa-i spui? zi-i daca n-are sa te imprumute si pe tine de-un pachet de tigari sau o iarba ceva...