| karrinna a întrebat:

Buna am si eu o intrebare sunt cu prietenul meu de 6 luni si in ultimul timp s-a cam schimbat. Parca nu mai e ca la inceput am avut probleme niste baietii il amenintau cu bataia daca continua sa se mai vada cu mine in fine nu ne-am despartit chiar daca a loat bataie de trei ori. Suntem impreuna dar stiu decat cativa prietenii apropriati, dar de la un timp il sun sa ne intalnim nu mai vine zice ca are treaba daca ii zic ca vina la mine e ok daca vreau sa mergem sa ne plimbam zice ca nu poate. Sincer uneori cred ca nu vrea sa mai fim impreuna cu toate ca vorbeste frumos la telefon si imi zice ca tine la mine si nu sar desparti de mine pentru nimeni, parintii nostri sunt de acord cu relatia noastra dar nu stiu ce sa mai cred nu ne mai vedem cum ne vedeam inainte ba chiar de cand cu problemele ne certam si mai mereu el face primul pas. Voi ce credeti?

8 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Ce e greu asa sa intelegi BeeeA a? pe strada este expus la altii nebuni. Nu cred ca vrea sa se mai bata iar. Acasa la fata e si normal sa mearga nu? doar e iubita lui si acasa nu ii poate deranja nimeni.

Crezi ca are pe alta? Dupa ce ca si. a luat si bataie acum se duce la alta? cat de prost sa fie? Nu cred. Poate nu vrea sa se mai expuna un timp. Stai alaturi de el si vedeti.va in locuri mai retrase. Nu in discoteci sau cluburi. Sau daca va duceti sa mai fie niste baietii cu voi.

| zeeeeeex a răspuns:

Omu asta Te Iubeste tare daca e a 3-a bataie care si-o ia si inca mai sta cu tine. Tu sa iti iei bataie de 3 ori si urmeaza sa iti mai iei, crede-ma, nu numai ca te desparteai de el dar cand il vedeai pe strada, traversai pe partea cealalta. Nu il condamn... ii e frica, e perfect normal. Daca il iubesti intelege-l si daca comunicati si sunteti aman2 intelegatori o sa treceti peste asta si cu timpul o sa se calmeze si situatiile cu impecilii aia. Take care!

| mihai_2762 a răspuns:

Buna.

Nu il condamna eu unu il inteleg ca nu vrea sa mai iasa cu tine sa se plimbe. Totusi si-a luat bataie de 3 ori intelege-l si pe el ca nu vrea sa mai pateasca ceva.

Bafta!

| Bianca_2742 a răspuns:

Pai eu nu inteleg o chestie atunci cand ii spui sa vina la tine acasa vien si atunci cand ii spui sa va plimbati nu vine (suspect). Eu zic sa vorbesti cu el si sa ii explici tot c ai scris in intrebare si cu siguranta se vor lamurii toate problemele voastre daca intr-adevar tine la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cred ca e din vina acelor baieti. Da ceau aia cu tine? Ce te plac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te supara dar asa prostanac e?laughing)
in fine daca e, e normal sa ii fie teama
ce nu ai inteles ca a fost batut de 3 ori din cauza ta>?
si apropo tu de ce nu faci nimic in privinta asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubeste tine la tine totusi mai am si ganduri... dar daca a luat bataie de3 ori si inca e cu tine te iubeste 100%

| DeDeee a răspuns:

Daca si'a luat bataie de 3 ori normal ca te iubeste...intelegel si u pe el un timp si dupa va fi la fel...