| karrinna a întrebat:

Buna am si eu o intrebare sunt cu prietenul meu de 6 luni si in ultimul timp s-a cam schimbat, parca nu mai e ca la inceput am avut probleme niste baietii il amenintau cu bataia daca continua sa se mai vada cu mine in fine nu ne-am despartit chiar daca a loat bataie de trei ori. Suntem impreuna dar stiu decat cativa prietenii apropriati, dar de la un timp il sun sa ne intalnim nu mai vine zice ca are treaba daca ii zic ca vina la mine e ok daca vreau sa mergem sa ne plimbam zice ca nu poate. Sincer uneori cred ca nu vrea sa mai fim impreuna cu toate ca vorbeste frumos la telefon si imi zice ca tine la mine si nu sar desparti de mine pentru nimeni, parintii nostri sunt de acord cu relatia noastra dar nu stiu ce sa mai cred nu ne mai vedem cum ne vedeam inainte ba chiar de cand cu problemele ne certam si mai mereu el face primul pas. Voi ce credeti?

2 răspunsuri:
| FreeStyle_6834 a răspuns:

De ce il bat? sunt niste prieteni de-ai tai, DAA? daca e asa inseamna ca esti o proasta deoarece ar trebui sa te bagi si tu in chestia asta da nu sa te uiti! fara suparari! iti zic acest lucru deoarece m-am intilnit si eu cu o fata din cauza carei am avut probleme si chiar intr-o bataie mi-am rupt piciorul da ea statea si se uita la mine parca asa si trebuie sa fie! in fine cred ca tu nu tii la el deoarece daca tineai te desparteai singura de el pentru binele lui. sfirsit

| AustraliaCalling a răspuns:

Schimba-te si tu, Cred ca nu de geaba baietii il bat. Cred ca tu esti vinovata.