| MBAAA a întrebat:

Sunt cu un baiat cam de aproape 5 luni dar pana acum nu ne-am vazut niciodata fata in fata. El mi-a zis ca in curand va veni in orasul in care stau eu. Insa, eu oarecum am o teama pentru baieti, nu stiu dc. Dar nu asta e problema, eu vreau sa stiu daca ma place. De fata cu mine, adica atunci cand vb la telefon si se ia cineva de mine si ma injura sau ceva de genul asta, el imi ia apararea, aproape toti prietenii lui chiar si familia stiu ca are o iubita, unii chiar ma cunosc dupa nume, el ma mai alinta uneori, imi spune chestii cat de cat frumoase, insa eu vreau sa aflu daca ma place cu adevarat. Dau funda celui mai bun raspuns.:*

Răspuns Câştigător
| ionut7782 a răspuns:

Aparentele inseala intotdeauna.si eu pot fi cu tine dragut si sa fac gesturi frumoase si sa te alint pana te am la pat. daca te place cu adevarat nu va cauta din prima sa faca ceva cu tine.chiar daca o va face si il vei refuza te va intelege dar cand se intoarce acasa vei vedea daca mai tine legatura cu tine inseamna ca te place.in plus la prima intalnire vezi daca se comporta la fel ca de obicei sau aproape la fel ca banuiesc ca o sa aiba cat de cat emotii si el.cam atat.succes.dupa prima intalnire afli raspunsul singura.

3 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Poti afla toate astea la intalnirea face to face cu el.Bafta multa!

| αnđRα a răspuns:

Pare sa te placa... thinking si eu sunt cu un baiat din alt oras si nu ne-am vazut niciodata, dar sunt sigura ca ma place, si eu tin mult la el
asteapta sa te intalnesti cu el fata in fata, si atunci cred ca o sa fie destul de clar happy bafta

| frenchkiss a răspuns:

Pai daca se comporta asa inseamna ca te place! succes!big grin