| CrazyGirl18 a întrebat:

Vreau sa stiu daca la baiatul despre care o sa va povestec ii place de mine.
Deci aproape in fiecare zi vorbim pe Facebook, este mai mare ca mine cu 3 ani. Cand ma intalnesc cu el incepe sa-mi zambeasca si tot sta pe langa mine, pune prietenii lui sa vorbeasca, cu mine si sa ma intrebe unde sunt ca sa poata veni si el.
Vreau sa aflu parerea voastra.ii place sau nu de mine?
P.S : Cred ca si eu il simpatizez.
FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| SimonaQs a răspuns:

El te place categoric.
Pna la urma tu il placi el te place poate o sa iasa scantei odata happy

Bafta :* >>> Funda big grin

2 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Bună.
Mai bine intră în discuție cu el, mergeți pe o relație de amiciție și mai vedeți cu timpul!
Pa, pa.

| smekeru001 a răspuns:

Ii place