| iloveblackdiamond a întrebat:

am si eu o intrebare:sunt cu un baiat de 2 ani si ceva, il iubesc foarte mult, dar el a devenit distant, si nu stiu ce sa cred, oare ma mai iubeste? nu prea mai are timp de mine si nu imi ofera atentie, oare il nu il mai atrag?

Răspuns Câştigător
| Castiel a răspuns:

Ai o discutie sincera cu el,dar sincera! Si daca tot asa se comporta so fi saturat de tine, incearca sa te despartii de el sau sa ii dai indiferenta o vreme, sa zicem 3-7 zile (sper ca rezisti) si daca te va cauta ca disperatu inseamna ca te iubeste inca, daca nu imi pare rau pentru tine!

8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

O fi criza?

| mihaela_8638 a răspuns:

De ce nu vorbesti cu el? pentru ca numai el stie ce se intampla intr-adevar.

| vestemean1997 a răspuns:

Leagal la sireturi...mai sunt baieti

| nicku92 a răspuns:

Eu la fel.
am un an si o luna de cind, ma intilnesc.
si nu demult.
parca. ea nu prea imi tragea atentia
si odata.ce se suparase pe mine, nu mai umblam ca sa-mi cer scuze, sa o sun, cum o faceam de obicei
dar, m-am facut indiferent, apoi. ea a realizat.ca putea sa ma piarda... din cauza comportarii ei.
si astfel, acum totul merge. bine. de parca a reinviat alte suflete... in noi big grin

| nicku92 a răspuns:

Exact asa si la mine a fost
ii ziceam "ca vreau sa vin la tine, ca sa te vad, sau sa iesim"
imi zicea, ca nu are timp, sau era ocupata cu altceva
te sfatui sa te comporti un timp mai indiferenta, nu prea il suna,
caci prea mult ii intre in voie lui, si prea multa atentie
caci pin la um moment dat.se satura
asa ca fi-i indiferenta totusi un timp oarecare...

| iloveblackdiamond explică:

Da am incercat sa vorbesc cu el si mi-a zis ca ma iubeste...am incercat sa stau si departe de el, dar ma suna in continuu...iar uneori cand vorbesc de noi ii mai suprind cate o lacrima, iar alteori ii vine sa ma lese si sa se tot ducahappy.va multumesc oricum de raspunsuri

| iloveblackdiamond explică:

Am incercat sa vorbesc cu el si mi-a zis ca ma iubeste,iar uneori cand vorbesc de "noi"ii mai surprind o lacrima, dar alteori parcsa numai e el, are alte preocupari si eu sunt lasata in spate.Inainte ne vedeam foarte des, acum daca ii zic sa vina sa ne vedem nu are timp:-| adica eu una nu mai inteleg...si mie foarte greu fara el

| Maria_3296 a răspuns:

Se poate doar ca el sa fie intr-un moment d ambiguitate si sa nu fie prea sigur d sentimentele lui fata d tine. ai putea l inceput sa ii arati ca u inca il iubesti daca nu merge trebuie sa vb cu el f clad despre aceasta problema