| DenisaMetal a întrebat:

am si eu o intrebare supida. Daca in generatia noatra este o lume la tot coltul de strada obesedata de sex ce generatie va urma fara sex?straight face

Răspuns Câştigător
identitate
| identitate a răspuns:

Nu are ce sa urmeze.Se fac aceleasi lucruri de cand e lumea si pamantul si exista aceeasi "obsesie" pentru sex. Diferenta e ca azi se vorbeste mai mult pentru ca s-a trecut peste multe prejudecati si inhibitii (nu toata lumea, evident multi inca se ascund) si exista alte mijloace de comunicare mai evoluate.

6 răspunsuri:
| madagascar a răspuns:

Am vazut la tv un documentar care ar prevesti viitorul si "specialisti" de acolo sau gandit ca pe viitor sa se fac copii doar uitandu-te in ochii persoanei respetive, in fine au dat ei explicati, dar mie mi se pare stupid, sper sa ramana la stadiu de sf

| Silviu591 a răspuns:

Vom trai si om vedea

| NDY a răspuns:

Nu cred... e de vina mass media, ea ofera un acces rapid si simplu la vizionari de filme/imagini cu scene sexuale, de aceea generatiile noastre stiu tot mai multe despre sex si incep viata sexuala mai devreme decit ar trebui.winking

| tweety_8071 a răspuns:

O generatie superextramegaobsedata de sexlaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O generatie de castrati laughing

| geanina_8300 a răspuns:

Nu.se mai adauga si drogurilaughingsa fie mai palpitant