| ĄŇÐİ a întrebat:

Stiu ca e o intrebare supida dar... daca nu sunt fericita, ce rost are sa mai
traiesc?! broken heart

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

Nu exista un om care sa fie numai fericit,oamenii fericiti se confrunta in viata cu situatii diferite,si nu este numai fericit, este si trist, stresat.are mai multe stari.Nu poti fi doar fericit,nici n-ai vrea,iti spun eu,de la atata fericire te saturi la un moment dat(tot ce e in exces nu e bun), da, chiar si de la fericire te poti satura.Pentru ca una e sa suferi,si dupa sa fi fericit,si una e sa fi mereu fericit(iti dai seama ca nu se compara). Poti trai daca nu esti fericita,cauta-ti un motiv in viata sa fi fericita, traieste viata cu zambetul pe buze, si vei vedea ca vei fi fericita.Asculta muzica.fa lucrurile care tie iti plac.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| cosereanca a răspuns:

Vorbesti serios? Si care ar fi motivele tale de nefericire, ma rog? Nu te supara, dar ce varsta ai?

| eurynomus a răspuns:

O sa fi fericita daca ma cunosti pe mine big grin