| helly a întrebat:

am si eu o intrebare. Vineri seara am avut primul contact sexual cu prietenul meu. nu a fost complet sa zic. adica cand a inceput sa ma penetreze i-am zis ca ma doare si sa se opreasca. Nu mi-a curs nici sange, si am folosit si prezervativ. acum intrebarea mea este : exista vreo posibilitate sa fiu insarcinata? ma gandesc ca poate a pus mana sau ceva uda din cauza spermei inauntru si sa nu se fi intamplat ceva. Va rog frumos. o sa innebunesc asa. Dau funda, multumesc.

Răspuns Câştigător
| dorin1995 a răspuns:

Stai linistita daca nu ti s-a rupt himenu nu poti ramane insarcinata mai ales si cu prezervativ n-ai cum happy deci nu fi speriata big grin funda?

| tenutza a răspuns (pentru dorin1995):

Ba daca nu ti s-a rupt himenu poti ramane. Dar aici nu e cazul

| Oana92 a răspuns (pentru dorin1995):

Ce legatura are himenul cu sarcina? crezi ca e dop si nu intra spermatozoizii?

| dorin1995 a răspuns (pentru Oana92):

Nu e ca nu intra dar corpul nu va acepta spermatozoizii

| Oana92 a răspuns (pentru dorin1995):

Pe cuvantul tau? de ce nu ar accepta corpul spermatozoizii? ce legatura are una cu alta?

| dorin1995 a răspuns (pentru Oana92):

Sunt unele femei care corpul respinge spermatozoiizii

10 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

MOR daca va mai aud cu "oare am ramas insarcinata?".Bai fetitelor la ce faceti ceva ce nu va pricepeti? Va lasati duse de val si apoi "o vai ce ma fac".Nu va mai suport.Ganditi de 1000 de ori inainte sa faceti acest pas.Cica "fetele sunt mult mai mature decat un baiat". Daca nu va credeti in stare faceti-o la 50 de ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Prezervativele sunt eficiente in proportie de 98 %, dar avand in vedere ca te-ai protejat e foarte bine, nu-ti face griji.
Te pup!

| Florian000 a răspuns:

Nu ai treaba

| lolylolypops a răspuns:

Nu esti gravida, stai linistita! Insa esti ok!

| actorul a răspuns:

Nu, uda zona intima si cu prezervativul care are lubrefiant nu te va durea