| cevacumva a întrebat:

am si eu o intrebuare trebuia sa imi vina zilele astea menstruatia dar nu imi vine, ma doare cate un pic burta ma lasa apoi iar si tot asa numa de venit nu-mi vine, iar acum imi apare si o pata putin mai maronie din cand in cand pe lengerie. ce este? n-am intretinut relati sexuale luna aceasta?

1 răspuns:
| CristinaMaria1D a răspuns:

Buna :*. Cred ca e normal ca menstruatia sa fie dereglata si sa intarzie, iar pata maronie cred ca e o problema. Daca pata aia devine de la alb maro eu stiam ca e o problema.ar trebui sa te duci la un control happy.