| ubiticatha33 a întrebat:

am si eu o mica mare problema.am stat cu un baiat vreo 2 saptamani.lui ii placea de mine de mai mult timp si eu mai tarziu dupa ce ne-am cunoscut(cam dupa 5 luni) am stat cu el. dupa ce ne-am despartit mi-a zis ca nu mai vrea sa fie cu mine ca nu mai simte nimic si ca nu l`am iubit la timpul potrivit. apoi a devenit gelos cand m`am combinat cu un amic de al lui, ba chiar m`a despartit de elacum de fiecare data cand ma vede ma necajeste cu unele lucruri deranjante. oare m`a iubit vreodata? sau ma iubeste inca?

Răspuns Câştigător
| traficanta a răspuns:

Nu stiu eu cred ca te-a iubit prima oara mult si inca tine la tine dar cred ca vrea sa te faca sa suferi ptk nu l`ai iubit si tu prima oara asa cum te-a iubit el. oricum nu vrea sa te stie a altcuiva laughing

3 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Te iubeste inca

| ionyionelutza a răspuns:

Pai eu cred ca tea iubit dar nu stiu daca te mai iub bu imi dau seama decat daca vad gesturile dar sigur tea iubit

| ubiticatha33 explică:

Multumesc frumos fetele:X