| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am și eu o mică problema. Am avut contact sexual neprotejat pe data de 8 Ianuarie cu prietenul meu, când s-a terminat zicea ca s-a temrinat foarte puțin in mine dar nu este sigur, am câteva simptome de somnolenta și de 2 ori am avut de greață, am făcut pana acum 2 teste și au ieșit pozitive. Oare sa fiu inscarcinata?

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca testele au fost efectuate dupa data de 20 Ianuarie, in acel caz rezultatul POZITIV obtinut si mai ales si de 2 ori, indica faptul ca intr-o foarte mare proportie exista o sarcina instalata. Insa rezultatul care sa fie in proportie de peste 98% SIGUR si GARANTAT ca este valabil, valid si corect, va fi oferit de testul care va fi facut in data de 29/30 Ianuarie. Multa sanatate!

| Ionela2243 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Mulțumesc mult, azi am făcut al2 le-a test și a ieșit negativ. Am greșit am scris pozitiv in loc de negativ la întrebare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da eşti însărcinată felicitări!

| Ionela2243 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mulțumesc :*

| anonim_4396 explică (pentru Ionela2243):

Nu te supăra, dar câţi ani ai?

| Ionela2243 a răspuns (pentru anonim_4396):

19 ani

| anonim_4396 explică (pentru Ionela2243):

Am înţeles.

| Mkeynes a răspuns:

Nu conteaza cat s-a terminat in tine
App un test corect se face dupa 21 de zile
De la ultimul contact neprotejat

| Ionela2243 a răspuns (pentru Mkeynes):

Voi mai face unul după 21 de zile atunci. Mulțumesc frumos!

| Ionela2243 a răspuns:

Menționez ca ma simt foarte slăbită.