| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o mica problema sad. Am fost cam un an cu un baiat mai mare ca mine`[el are 18, eu 14]. Parintii au fost de acord si totul era ok:d.Problema este ca ne-am despartit pentru ca o fata se tot baga intre noi si il facea sa pice prost in fata prietenilor lui. Dupa ce ne-am despartit s`a combinat cu ea, insa a pastrat legatura cu mine :d
Astazi mi-a spus ca mai tine la mine si ca inca ma iubeste.ca ii pare rau pentru tot ce o facut si ca isi uraste viata gandindu`se ca din cauza unei fete a pierdut iubirea mea... mi-a spus ca ii constient ca poate nu-l mai iubesc si ca nu exista sanse sa fim iar impreuna, insa m`a rugat sa ma gandesc la posibilitatea de a ne impaca. Desi am mai avut si eu inca o relatie[de scurta durata insa :d] inca mai tin la el [cat de cat]
Intrebarea mea este: Credeti ca vorbeste serios si merita sau vrea doar sa isi bata joc de mine? straight face
Vreau un raspuns serios, va rogsad
Multumesc :d

Răspuns Câştigător
| Bebelushaaː a răspuns:

S.ar putea sa regrete ce a facut si de aceea te. a si cautat, sau vrea sa isi bata joc de tine.Acuma nu stiu. tuh ce crezi? Sper sa nu ramai cu inima franta in cazul in care a facut o gluma. Oricum tu fa ce crezi. ce iti spune inima big hug Sper sa va impacati

5 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Aici ai 2 solutii: il lasi in pace si ii dai o lectie de viata dar sunteti amandoi nefericiti / te impaci cu el insa el tot un fraier ramane, dar sunteti happy.

| Just a kid a răspuns:

Cat timp ati fost impreuna? si eu am trecut prin asa ceva daca vrei lasa mesaj pe privat poate vorbim:*

| ClaraZ a răspuns:

Daca te iubea asa cum zice nu se combina cu acea fata.Nu stiu daca vorbeste serios, nu avem de unde sa stim. Tu trebuie sa iti dai seama de asta, dupa comportamentul lui. Poate a facut a realizat ca nu e fericit langa fata aia cum a fost langa tine, poate langa ea a realizat ca inca te iubeste.Trebuie sa il intrebi, iar daca spune ca te iubeste si ca vrea sa va impacati, ar trebui sa iti demonstreze asta despartinduse de tipa aia.Bafta:*

| crrinnaaa a răspuns:

Stii parerea mea.
este ca si-a dat seama ce a pierdut si acum te vrea inapoi...insa prea tarziu. si asta ar fi o lectie pentru el.

In caz de vezi ca insista si din astea. si isi da interesul poti saa te impaci cu el

Ascultati inima... si fa ce spune ea...
este cel mai bun sfat.*

| Łøяﻉ a răspuns:

Multumesc mult pentru sfaturi blushing. i-am spus ca nu il cred, insa insista ca vorbeste serios.cu acea fata nu mai e de mult [cel putin asa mi-a spus mie :d ]