| DianaPrepelita a întrebat:

Am si eu o mica problema. De 2 ani merg la o tabara, si in fiecare an vine un baiat care mi-a atras atentia. Pur si simplu imi place de el, dar nu stiu absolut nimic despre el, decat numele mic. Parca m-am saturat sa stau si sa visez cu ochii deschisi, n-am vorbit niciodata cu el. As vrea si eu o modalitate de a face cunostinta cu el, sau sa ii atrag atentia poate? PS:Nu cred ca avem prieteni comuni. Si nici nu l-am gasit pe facebook. Funda pentru raspunsul care ma ajuta cel mai mult happy

Răspuns Câştigător
| iOANa2125 a răspuns:

Poi...ai putea sa iti iei inima in dinti si sa vb cu el, ii spui ca ai vrea sa va imprieteniti etc...
Pt. un timp trebuie sa fiti doar pr ca sa nu zica ca esti obsedata iar, dupa poti sa-i ca iti plk de el, si ai vrea sa fiti impreuna:d
Sti proverbu acela incercarea moarte n-are!love struck
Succeswinking

7 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

Cand il vezi...te duci la el si il intrebi daca vrea sa va plimbati impreuna unde sunteti voi acolowinking si cu plimbarea asta o sa va cunoasteti mult mai bine..succes

| DianaPrepelita explică (pentru MrAlex):

Pai nu-l cunosc. nu stiu mai nimic despre el, nu pot sa ma duc si sa-i zic asa din senin sa ne plimbam, m-ar lua drept ciudata. multumesc oricum, apreciez happy

| MrAlex a răspuns:

Nu o sa te ia drept o ciudata...tu du-te si intreaba-l daca vrea sa va plimbatiwinking

| DOLARVS a răspuns:

Cand mai ai ocazia sa il vezi ai zici pur si simplu buna si de aici pleaca toate

| marihoana123 a răspuns:

Daca e cu tine in scoala intr-o pauza iti faci curaj si ii ceri id lui daca nu ti-l da ii spui tot ce simti pentru el si ii spui ca iti place d el