| AleFizzy a întrebat:

Imi place de un baiat dintr-a 8-a (are 14 ani), si am vorbit o singura data pe facebook. Eu sunt a 6-a (am 13 ani) si ne vedem pe hol si cand merg la biologie (e la etajul lui) ma uit la el si ii zambesc dulce, dar el doar se uita la mine, pur si simplu. Cum as putea sa ii atrag atentia si sa fiu cu el?

5 răspunsuri:
| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Bagate in vorba cu el

| Azµre a răspuns:

Să vorbești mai mult cu el și să aștepți să te scoată el afară!

| FearOfTheDark a răspuns:

Iti place de un baiat pe care nu-l cunosti. Poate e doar o atractie fizica.Iti zic:poate ai vreo prietena care il cunoaste si asa mai luati legatura.Altfel nu as vedea o posibila relatie de prietenie(mai ales iubit-iubita).
P.S:Sunt foarte sigura ca esti din Braila (din scoala mea).Nu ma insel nu?

| AleFizzy explică (pentru FearOfTheDark):

Depinde de scoala. vorbim in mesaje.ok?

| stefystefy76 a răspuns:

Ai pitea sa imcerci să il intrebi direct. Daca te place te place daca nu... Si asta e cam cea mai buna metoda