| Aniela2777 a întrebat:

am si eu o mica problema.Imi place de un baiat de 3 ani, in tot acest timp ne-am combinat, ne-am certat.ne-am despartit, am fost chiar de multe ori impreuna, mereu ne-am simtit super. ultima data cand m`am despartit de el a fost acum 3 luni, in tot acest timp el a fost cu alta[o cunoscuta] nvm, nu am mai vb cu el, acum el s`a despartit de aia, pentru ca ea se tot despartea de el, ba vroia sa se combine cu el.ba mai stiu eu, si el o iubeste pe ea ff mult.am vb cu el de problema asta, am incercat sa-l fac sa`si dea seama ca isi bate joc de el. ea sta cu altiioh go on, dar o iubeste si nu stie de ce. el m`a intrebat zilele astea daca vreau sa fiu cu el si am zis ca da[eu de cand asteptam, il iubesc enorm] si eu totusi cred ca sta cu mine ca sa o uite pe ea.nu ma iubeste...si s`a schimbat fff mult.cum sa-l fac sa`si dea seama de ce prostie face?sad va suferii mai mult asa.stand dupa una careia nu`i pasa de el, vreau sa-i deschid ochii...ma doare cand il vad asa, chiar daca n`o sa ma iubeasca. dar nu vreau sa-l mai vad ca sufera.mereu plang cand il vad asa.va rog ajutati`ma cu un sfatsad ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Dav7id a răspuns:

Macar ai avut norocul sa te combini,eu am nenorocul sa astept, sa nu ma bag peste ea sa n-o despart, sa nu sufere din cauza mea.Fii alaturi de el,ca oricum nu-i deschizi ochii usor,pana realizeasa si el asta,va trebui sa astepti langa el,cu el,daca vrea si el asta si va deschide ochii pe parcurs,pana isi va da seama pe cine are langa el si langa cine se simte cel mai bine,daca nu va intelege asta inseamna ca nu te merita.Dar spune-i ca te doare,ca iti pasa,ca ii vrei binele,ca ii poti fi cel mai sigur sprijin si azi putin maine putin, poate va realiza si el, va vedea in fata ochilor pe cine trebuie.Salut si Succese!

7 răspunsuri:
| Barbiiiiee a răspuns:

Prima data eu zic sa te pui in locul lui.tie daca ti-ar cere cineva sa uiti o pers la care tii enorm.si alt baiat ar incerca sa-ti deschida ochii e logic ca tot la baiatul pe care-l vrei tu te uiti. timpul rezolva totul. daca il iubesti odata si odata sentimentul va fi reciproc si fata aceea daca nu-i acorda atentie multa o s-o uite si o s-o dea si dracu`happy

| CristineDelaruss a răspuns:

Sinucide'te. Mori. Dispari
Javra.
Nu puteai discuta cu mine astea?

| CristineDelaruss a răspuns:

Mesajele ale erau la nervi, ignora'le.
Dar ma rog. Sa stii ca imi pasa de el. Si imi e cam scarba de tine acum. Esti o mica specie care incearca sa ma manipuleze. Stii ceva? Chiar imi pasa de el. Tot timpul mi-a pasat. Pe tine niciodata nu te'a iubit. Si cand i'am spus sa te sune nu a vrut. Impaca'te cu asta: NU te vrea!

| Crissttina a răspuns:

Pai el plange dupa aia ca nu il iubeste si u plangi dupa el ca nu te iubeste.deci prima data deschide`ti tie ochii si vezi ca plangi dupa cineva care nu merita si apoi deschide`i lui dar numai in calitate de amica stai langa el.nu ca iubita ca te ranesti foarte mult.eu asa vad lucrurile.scuze daca am zis ceva ce nu ti-a placut. sper sa iti fie de folos sfatul.succes!

| Sesci a răspuns:

Pai daca-l iubesti. nu stiu incearca sa-l faci sa se simta bine cu tine gaseste subiecte care sa-l faca sa uite de fosta lui prietena si sa se gandeasca la actuala care esti tuu:*

| Timberland a răspuns:

Use the force

| DaNwTsA a răspuns:

Acordai multa atentie si stai des cu el de vb si expilicai ce ii s-a intamplat lui incearca sa ii sp ca pentru acea fata a fost doar o aventura nu trebuie sa puna suflet, vb cu el.BAFTAlove struck